Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавщина – перший регіон, де з’явилась інтерактивна мапа водних об’єктів”, – Греков

Половина водних об’єктів Полтавщини, а це близько пів тисячі, вже мають паспорти.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

“Тож наступного року в цьому напрямку ще попрацюємо. І вже бачимо результат. По-перше, оновлюємо дані по кількості в області ставків, озер і водосховищ. Вийдемо на реальну цифру, бо вже мали прецедент, коли об’єкт обліковувався як один, а виявилося в процесі паспортизації, що їх там насправді декілька. По-друге, забезпечуємо дотримання вимог чинного законодавства. По-третє ця робота дасть позитив і для громад, адже місцеві бюджети отримуватимуть більше надходжень від орендної плати за землі водного фонду”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці Євген Греков.

Читайте також: На Полтавщині запрацювала інтерактивна карта водних об’єктів

В області вже понад пів року функціонує інтерактивна карта водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб.

“Полтавщина – перший регіон, де така карта з’явилася. Працювали над її розробкою й продовжують наповнення фахівці ОДА та Полтавського державного аграрного університету. Більше 700 водних об’єктів загальною площею близько 7400 гектарів вже нанесені на карту. Її наповнення завершимо до кінця року”, – додав Євген Греков.

Переглянути інтерактивну карту й ознайомитися з інструкцією з її використання можна на сайті Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Фото: ілюстративне
Система Orphus