Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська облрада звернулася до Уряду та ВРУ щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів

Депутатський склад Полтавської обласної ради підтримав звернення до Кабміну та Верховної Ради з пропозицією не скасовувати відрахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного пального на митну територію України. 

“Скасування частини відрахування надходжень відповідного акцизного податку до місцевих бюджетів, що заплановане з 2021 року. Тож прошу колег проголосувати за це Звернення, яке допоможе нашим громадам”, – сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Даний проєкт рішення підготував та вніс на розгляд пленарного засідання депутат Віталій Бабак.

“Нагадаю, що 2015 року у рамках реалізації реформи міжбюджетних відносин було запроваджено нарахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку, як компенсації за скасування субвенції на комунально-дорожнє господарство. Прошу підтримати, бо це ключова позиція для наших громад”, – зазначив він.

Нагадаємо, на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради депутати обрали першого заступника та трьох заступників голови облради та склад і голів постійних комісій.

Система Orphus