Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати обрали голів постійних комісій Полтавської облради

1 грудня на другому пленарному засіданні першої сесії облради восьмого скликання депутати проголосували за склад та голів постійних комісій Полтавської обласної ради.

Постійну комісію з питань бюджету та управління майном очолила Лариса Босенко.

Постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО очолив Микола Кульчинський.

Головою Постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр обрали Олега Савченка.

Постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку очолив Іван Сидоренко. А комісію з питань аграрної політики та земельних відносин – Іван Гришко.

Головою Постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування став Євген Корф.

Постійну комісію з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій – Олег Хардін.

Постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – Олександр Кудацький.

Постійну комісію з питань освіти, науки, культури – Олег Діденко.

Постійну комісію з питань молодіжної політики, спорту та туризму – Олександр Алексюк.

Нагадаємо, перше засідання першої сесії новообраних депутатів відбулось 27 листопада. Тоді обрали голову обласної ради – її вже вдруге очолюватиме Олександр Біленький.

Сьогодні, 1 грудня, на другому пленарному засіданні депутати проголосували за чотирьох заступників голови Полтавської облради.

 

Система Orphus