Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині монтують другий комплекс зважування транспорту в русі

На бетонній дорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка у Кобеляцькому районі вже завершили монтаж металевої рамки комплексу зважування транспорту в русі (WiM).

Це вже другий комплекс, який встановили на Полтавщині, для зважування вантажівок у русі, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області. За кілька днів планують повністю встановити комплекс і відкрити його.

Weigh-in-Motion — це розумна система збору інформації про рух транспортних засобів українськими дорогами. Вона гарантує точні вимірювання з мінімальною похибкою, збір необхідних даних про транспортний засіб. 

Нагадаємо, перший комплекс зважування транспорту в русі встановили на дорозі М-22 Полтава-Олександрія у селі Підгора Козельщинського району. Його відкрили 11 листопада. Працює він у тестовому режимі.

Майданчик перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху здійснюється цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках.

Як розповідав начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький, третиною від усіх автомобілів є вантажівки, які часто не дотримуються габаритно-вагових норм, що призводить до руйнування доріг.

Система зберігає інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 тонн. Температурний діапазон від -30°С до +40°С. Компоненти захищені від можливих перенапруг. Автоматично зчитується ряд показників: номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість, тощо. Вплив людського фактору відсутній.

Всі дані передаються до Державної служби України з безпеки на транспорті. Служба автомобільних доріг у Полтавській області чи Укравтодор не мають права стягувати штрафи чи виставляти їх будь-яким чином.

Система Orphus Поделиться на fb