Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Міністру освіти та голові Полтавської ОДА вручили відзнаки Почесних професорів Полтавської політехніки

На урочистому засіданні Вченої ради Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” ректор вишу Володимир Онищенко вручив почесні відзнаки Міністру освіти і науки Сергію Шкарлету та голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову.

Сергій Шкарлет отримав атестат Почесного професора.

Ви багато років очолювали Чернігівську політехніку. Є у нас багато цікавих напрацювань. Сподіваємось, що цей атестат професора буде повертати вас у рідні стіни Полтавської політехніки для викладання у вільний час для наших студентів тих наукових знань, якими ви володієте, як видатний вчений”, – сказав Володимир Онищенко.

Нагадаємо, Сергія Шкарлета призначили міністром освіти і науки 17 грудня. До цього він з 25 червня 2020 року перебував на посаді т.в.о. міністра освіти і науки. 22 грудня він приїхав з робочим візитом у Полтаву. Тут вже ознайомився з роботою Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради та взяв участь у засіданні Вченої ради Полтавської політехніки.

За рішенням Вченої ради університету, голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову вручили диплом Почесного професора.

У нас є кафедра державного управління і права, яка потребує практичного досвіду, інноваційних підходів, управлінських рішень. Ми вас запрошуємо на викладання до цієї кафедри”, – закцентував ректор університету.

Довідково. Олег Синєгубов викладав у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Він – доцент, був деканом факультету №6 цього вищого навчального закладу.

Система Orphus