Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет перебуває у Полтаві

У Полтаві 22 грудня з робочим візитом перебуває міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Він зустрівся з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим. Зокрема, обговорять питання використання субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам за напрямками, що стосуються освітянської галузі, повідомляють у Полтавській ОДА.

Сергій Шкарлет вже ознайомився з роботою Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

“Педагогами закладу підготовлено спеціальні умови для розвитку дітей: структуризація простору, часу,  занять, уроків. У кожному класі та кожній груповій кімнаті створені оптимальні умови для пізнавального розвитку дітей. Демонстраційний та роздатковий матеріал для занять структуровано за розділами програми та тематичними циклами навчально-виховного процесу, створена картотека дидактичних матеріалів. Усі матеріали доступні для дітей, відповідають їхньому віку та психофізичним можливостям”, – зазначив Сергій Шкарлет, інформують у МОН.

З 11-ї години заплановані урочистості до 90-річчя Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”. Урочисте засідання Вченої ради навчального закладу можна переглянути у прямому ефірі.

Читайте також: Засідання Вченої ради Полтавської політехніки за участі Сергія Шкарлета (наживо)

Нагадаємо, Сергія Шкарлета призначили міністром освіти і науки 17 грудня. До цього він з 25 червня 2020 року перебував на посаді т.в.о. міністра освіти і науки.

 

Система Orphus