Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Масштабна пожежа в центрі Полтави: коментар рятувальників

Уже п’яту годину поспіль працівники ГУ  ДСНС в Полтавській області намагаються загасити пожежу, яка виникла в історичній будівлі кінотеатру імені Котляревського. Що відомо наразі – розповіла речник ГУ ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко.

“Про пожежу нам повідомили о 4:30. Наразі триває її ліквідація. Спрацювала пожежна сигналізація. Представники охоронної служби “Явір” приїхали на місце події. Коли прибули рятувальники, вогонь уже перекинувся на дерев’яні конструкції.Тут велике пожежне навантаження, бо в будівлі багато дерев’яних конструкцій. Саме тому пожежа швидко розповсюдилася”, – розповіла вона.

Наразі у гасінні пожежі беруть участь 14 одиниць техніки та майже 50 працівників особового складу. Інспекторська група вже чекає на місці, щоб після ліквідації пожежі встановити причини займання.

Читайте також: Горить кінотеатр Котляревського. Оновлюється

“Під час пожежі впав дах у центральній частині будівлі. На щастя, нікого не травмувало, загиблих немає. Всі роботи виконуються з дотриманням правил безпеки. Зараз триває ліквідація пожежі лівого крила, бо полум’я перекинулося саме на цю частину будівлі. Там також дуже пошкоджена покрівля”, – повідомила Світлана Рибалко.

Вона також підтвердила, що пожежа розпочалася у прибудові, де знаходиться кафе. У якій саме частині прибудову – сказати наразі складно, це з’ясують інспектори.

“Наразі відомо про те, що деякий час прибудова горіла, доки спрацювала сигналізація. Були закриті всі приміщення, і вогонь просто набирав силу. Потім в якийсь момент він вирвався та перекинувся на дерев’яні конструкції, швидко поширився”, – розповіла речник ГУ ДСНС у Полтавській області.

Наразі загальну площу займання не називають, її, після гасіння пожежі, встановлять експерти.

Система Orphus