Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

До ювілею на будівлі гуртожитку Полтавської політехніки встановили світловий об’єкт

Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” створив масштабний світловий об’єкт на будівлі гуртожитку.

У підготовці задіяли колектив навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою і дві бригади альпіністів, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, професор Володимир Онищенко разом зі студентами презентував оновлення.

“Цей складний рік має завершитись позитивно. Ми даруємо джерело гарного настрою – святкові події і сюрпризи до ювілею політехніки, які відбуваються кожного дня. При підготовці спеціалісти врахували усі технічні вимоги і знайшли золоту середину між оригінальністю і надійністю. Ми милуємось красою Хрестовоздвиженського монастиря на Монастирській горі, Білою альтанкою на Івановій горі, тепер додаємо світла і на Інститутській горі. На честь ювілею Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” даруємо Полтаві сяйво освітньої перлини! Нова світлова вивіска змонтована на найвищій будівлі студмістечка. Висота літер складає 1,4 м. Проєкт створили науково-педагогічні працівники і співробітники політехніки”, – зазначив Володимир Онищенко.

Система Orphus