Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За тиждень на Полтавщині склали 13 адмінпротоклів за порушення протиепідемічних вимог

Протягом минулого тижня у Полтавській області перевірили 84 дошкільних закладів, 97 закладів загальної середньої освіти, 172 об’єкта торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), 81 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, 47 закладів громадського харчування, серед 128 перевірених об’єктів  –  агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

Загалом мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, представників ЗМІ, здійснили  626 рейдів, повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“На виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області організовано виїзд спеціалістів для проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Пирятинському районі перевірили громадський транспорт та заклади харчування: виявили порушення протиепідемічних вимог

Порушення протиепідемічних вимог виявили на 113 об’єктах. За результатами рейдів фахівці Держпродспоживслужби видали 113 приписів, на 13 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Фото6 Держпродспоживслужба

Система Orphus