Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За тиждень на Полтавщині склали 12 адмінпротоколів та видали 151 припис за порушення карантину

У Полтавській області фахівці Держпродспоживслужби протягом минулого тижня здійснили 1638 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

З 9 по15 листопада мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, на Полтавщині здійснили 1638 рейдів. Зокрема, перевірили 47 дошкільних закладів, 86 закладів загальної середньої освіти, 510 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), 601 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, 201 заклад громадського харчування, 60 перукарень і салонів краси. Серед 133 перевірених об’єктів – агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

Читайте також: Карантин “вихідного” дня: у Лубнах і Пирятині під час перевірки магазинів склали 6 адмінпротоколів та припис

Порушення протиепідемічних вимог встановлено на 151 об’єкті. За результатами рейдів фахівці Служби видали 151 припис, на 12 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення, провели відповідну роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, з 2 по 8 листопада фахівці Держпродспоживслужби видали 113 приписів, на 13 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Фото: Держпродспоживслужба

 

Система Orphus