УХЛ: “Кременчук” сенсаційно програв “Соколу”

Чинний чемпіон країни зазнав поразки від колись найзірковішої команди країни.

Як розповіли в УХЛ, з самого початку періоду гості пішли в атаку, змушуючи Новицького з перших секунд демонструвати свою воротарську майстерність. Вже на 4 хвилині «Сокіл» міг відкрити рахунок, але із забійної позиції Рубан не зміг переграти кіпера «Кременчука». Правда через три хвилини хокеїсти гостей виправилися і Німенко, здорово зігравши на добиванні, вивів киян вперед – 1:0. Господарі могли відразу відігратися, але Савченко не використав свій стовідсотковий шанс.

Ближче до середини періоду «городяни» перехопили ініціативу поєдинку і притиснули «Сокіл» до їхніх воріт. На 12 хвилині воротар киян Кубрицький блискуче впорався з небезпечним ударом Савицького. За три хвилини до кінця першої двадцятихвилинки ситуація на майданчику вирівнялася, але гості змогли стримати натиск господарів.

Початок другого періоду проходило за сценарієм першого. Хокеїсти «Сокола» (Морозов, Павленко і Рубан) постійно йшли вперед, створюючи небезпечні моменти біля воріт Новицького. Після стартових п’яти хвилин господарі змогли стримати натиск суперника і вирівняли гру, але вже на 33 хвилині кияни подвоїли рахунок. Морозов вдало підставив ключку під кидок Гильманова і на табло загорілися цифри – 2:0 на користь гостей. Через хвилину двічі здійснив сейв Кубрицький. Кременчужани атакували, але хокеїсти «Сокола» грали надійно в обороні.

За пару хвилин до кінця періоду кияни отримали два не потрібних видалення, внаслідок чого, при грі 5 на 3, пропустили гол. «Городяни» красиво розіграли гольову комбінацію, Орлов віддав на Серанова, а той відмінним кидком розмочив рахунок – 1:2.

У заключному періоді злий жарт з «городянами» зіграло одне правило: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Протягом усієї двадцятихвилинки господарі провисіли біля воріт Кубрицький. Але голкіпер киян став героєм цього матчу. Він зміг виграти очні дуелі у Орлова, Денискіна і Кисельова. А також зробив величезну кількість сейвів після кидків хокеїстів «Кременчука».

За три хвилини до кінця матчу «соколята» провели класичну і результативну контратаку, яку виходом один в один реалізував Морозов. Фінальна сирена зафіксувала на табло підсумковий рахунок – 3:1 на користь «Сокола».