Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій міській художній галереї відкрилася ювілейна персональна виставка живопису і графіки

23 листопада 2020 року в Кременчуцькій міській художній галереї відкрилася ювілейна персональна виставка живопису і графіки «День за днем…» Олександра Черепанова – відомого кременчуцького художника члена Національної спілки художників України.

Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

У великій залі розгорнули олійний доробок майстра, 86 полотен в розмаїтих жанрах: портрети чарівних жінок, пейзажі рідної землі, натюрморти з українськими смаколиками, фантазійні композиції з глибоким філософським підтекстом, ескізи і фотографії декоративних панно й монументальних розписів… В малій залі професійна графіка, добірка пленерних акварелей з подорожей Грецією, Німеччиною, Прибалтикою, кримські краєвиди… Поруч цікава виставка статей, фотографій з приватного архіву і 2 томи поезії Олександра Черепанова «Різнокольорові вірші» та «Версти літ». Загалом в галереї експонується 160 мистецьких творів одного художника-ювіляра.

Олександр Черепанов виконав багато робіт із промислового дизайну. А також – десятки художніх проєктів для закладів Кременчука та інших міст України, серед них – 25 монументально-декоративних робіт.

Постійно бере участь в художніх виставках різного рівня. Серед них 12 – персональні. Автор більш ніж тисячі живописних і графічних робіт.

Має авторські свідоцтва на розробку технічних новацій, а також – рацпропозиції, впроваджені у виробництво. Автор багатьох опублікованих статей про культуру, дизайн, архітектуру, освіту.

Заклад працює з понеділка по п’ятницю від 10.00 до 16.00. Вхід вільний.

Система Orphus