Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Котельві перевірили, як водії та пасажири дотримуються правил карантину

У Котельві перевірили дотримання протиепідемічних заходів на автостанції та автобусних зупинках. На нараді обговорили питання організації перевезень пасажирів та функціонування автостанції у селищі.

Про це повідомляє Полтавська ОДА.

До спільної перевірки долучилися представники обласної та районної робочої групи, зокрема представники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Котелевської РДА.

Під час перевірки увагу приділяли дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність та перевезення пасажирів в респіраторах або захисних масках;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у кожному транспортному засобу інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

– перевезення пасажирів в межах місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

Читайте також: За вихідні на Полтавщині поліція склала понад 40 адміністративних протоколів відносно порушників карантинних норм

Разом з тим, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів. 

Разом з тим, за ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно із Котелевською райдержадміністрацією та ОТГ проведено нараду за участі автомобільних перевізників, у ході якої обговорено питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Котелевському районі та нові законодавчі зміни в даному напрямку. Також обговорено питання функціонування автостанції у Котельві.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus