Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Танцівники з Полтавщини увійшли до трійки кращих та зможуть представити Україну у США чи Європі

«Rema Dance Family» із Горішніх Плавнів виборола бронзу на фестивалі «World of Dance Ukraine».

Про це повідомили на Facebook-сторінці “Горішні Плавні Online”.

Горішньоплавнівські танцівники брали участь у цьому фестивалі за допомогою відео-обладнання. Про це розповіла керівниця школи танцю Світлана Цимбал. Зокрема, вона зазначила, що не кожен може потрапити на фестиваль такого рівня.

«Нам дуже пощастило потрапити на цей фестиваль. Брали участь у категорії «Junior Division» у віковій категорії 12-16 років. Участь у фестивалі брала 31 команда – суперники дуже сильні, конкуренція гідна», – зазначила Світлана Цимбал.

Вона також розповіла, що вихованці школи «Rema Dance Family» їздять на подібні заходи через кваліфіковане журі. Цього разу конкурс судили члени журі з США та Європи.

«Максим Цимбал повіз старшу групу з серйозним філософським номером. Журі звернули увагу на те, що наша група відрізняється від інших. Під час виконання номеру судді один одному показували «мурашки по шкірі», – зауважила Світлана Цимбал.

Команда школи танцю «Rema Dance Family» виборола на фестивалі бронзову нагороду. А за правилами конкурсу представляти Україну в США та Європі може та команда, яка займе призове місце, тобто увійде до трійки кращих. 

Фото: Facebook

Система Orphus