Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОН рекомендує вишам з 16 листопада проводити навчання за змішаною формою

З 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою.

Варто вносити зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти. Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

Також керівникам закладів освіти варто враховувати положення постанови Кабінету Міністрів України, згідно з якою забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Читайте також: Нові карантинні умови: як працюватимуть заклади освіти

Водночас, діяльність закладів вищої та фахової передвищої освіти організовано на принципах автономії та самоврядування. Тому хвалення рішення щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень, в тому числі про запровадження режиму дистанційного навчання, належить до компетенції колегіального органу управління закладу вищої та фахової передвищої освіти.

Нагадаємо, раніше уряд рекомендував вищим навчальним закладам організувати дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада

Система Orphus