Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Червона” і “помаранчева” зона: які карантинні обмеження діють на Полтавщині

З 00 годин 00 хвилин 2 листопада вступило в дію нове зонування, згідно з яким Полтава продовжує перебувати у “червоній” зоні адаптивного карантину, а всі райони області – у “помаранчевій”.

Нове зонування прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ і НС 30 жовтня.

Нагадаємо, вперше Полтава потрапила до “червоної” зони 19 жовтня

Міста Гадяч, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни та Миргород, Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Котелевський, Кременчуцький, Лохвицький, Лубенський, Машівський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський та Шишацький райони Полтавської області продовжують перебувати у “помаранчевій” зоні. 

З 2 листопада в освітніх закладах відновлюється навчальний процес. Проте до до школи повернуться лише учні 1-4 класів. Всі інші навчатимуться дистанційно. Дитячі садки продовжують працювати у звичайному режимі. 

Читайте також: У школі та дистанційно: як на Полтавщині навчатимуться учні після канікул

Відповідно до зонування, у Полтавській області діють такі карантинні обмеження:

– заборонени прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

– робота торговельно-розважальних центрів у частині провадження розважальної діяльності;

– прийом відвідувачів у розважальних закладах;

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання, повідомляють у Полтавській ОДА.

Система Orphus