Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Як навчатись студентам в умовах пандемії: в УМСА оприлюднили правила

В Українській медичній стоматологічгій академії оприлюднили правила, дотримуючись яких дозволяється перебувати у навчальному закладі, як викладачам, так і студентам.

Про це повідомляє пресслужба академії.

Нагадаємо, 13 жовтня Уряд прийняв рішення про запровадження дистанційної форми навчання для студентів з 15 жовтня по 15 листопада.

  • Забороняється перебування в приміщеннях академії співробітників та здобувачів освіти без вдягнутих засобів індивідуального захисту (в тому числі під час проведення аудиторних навчальних занять), зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.
  • Забороняється перебування в приміщеннях академії співробітників та здобувачів вищої освіти за наявності ознак респіраторних захворювань.
  • Забороняється відвідування приміщень академії здобувачами освіти в групах більше 20 осіб, крім складання (перескладання) ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК».
  • Пропущені здобувачами освіти практичні заняття з поважної причини в період з 15.10.2020 р. по 15.11.2020 р. відпрацьовуються за індивідуальними графіками на кафедрах академії.
  • Забезпечується суровий контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у приміщеннях та гуртожитках академії.

Нагадаємо, у полтавській аграрній академії впроваджують дистанційне навчання.

Система Orphus