Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні ще не пік захворюваності на COVID-19, – Степанов

Наразі ситуація з коронавірусом не сягнула ще свого піку, тому країна має залишатись мобілізованою, а громадяни – дотримуватися протиепідемічних правил.
Про це в ефірі ранкового шоу “Ранок з Україною” заявив міністр охорони здоров‘я Максим Степанов.
“Я вважаю, що це не пік захворюваності, кількість інфікованих буде збільшуватись, якщо ми не припинимо легковажно ставитись до правил і рекомендацій. Ми зараз повинні бути мобілізовані як ніколи. Давайте дотримуватися правил, давайте доведемо, що ми дійсно шануємо лікарів. Це буде такий загальноукраїнський флешмоб”, – сказав очільник МОЗ.
Під час ефіру, зокрема, обговорювали й питання вакцини проти коронавірусу. Максим Степанов зазначив, що першими таке щеплення отримають люди з групи ризику, зокрема українські лікарі.
“Є групи ризику за професійною ознакою – це медичні працівники. Нам потрібно, щоб вони завжди були в строю, щоб вони могли виконувати свої обов’язки. На наших медпрацівниках зараз велике навантаження та шалена відповідальність за життя людей. Тому вони найперше мають бути захищені”, – зазначив Максим Степанов.
Нагадаємо, Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня. Державна комісія ТЕБ і НС 15 жовтня затвердила новий карантинний поділ, згідно з яким Полтава потрапила до “червоної” зони адаптивного карантину, а всі райони – до “помаранчевої”.

Система Orphus Поделиться на fb