Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня

13 жовтня Уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 грудня.

“Ми продовжуємо дію адаптивного карантину до кінця року. Це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки що це найбільш дієвий механізм від поширення коронавірусу, не лише в Україні, а й вцілому світі. Карантинні обмеження спрямовані для безпеки українців”, – повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також: Збільшення штрафів, дистанційне навчання у вишах та розгортання додаткових шпиталів, – Зеленський дав доручення посилити карантин

За його словами, під час адаптивного карантину діятимуть нововведення. А саме щодо проведення масових заходів.

“У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» — не більше 30 людей, у «помаранчевій» — не більше 20. Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням МОЗ.”, – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні виявили 5133 випадки COVID-19. З початку карантину лабораторно підтвердили 270587 випадків захворювання.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту