Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській інфекційній лікарні 80% ліжок планують забезпечити киснем

Зараз у Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні 30% ліжок забезпечені киснем для хворих на коронавірус.

В області планують додатково виділити 6 млн грн для забезпечення 80% ліжок киснем у лікарні. Про це розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки і культури.

Нам зараз терміново потрібно витратити 6 млн грн на інфекційну лікарню: 4 млн грн на кисень і 2 млн грн на безперервне живлення закладу. Потрібно забезпечити 80% ліжок лікарні киснем. Зараз у нас забезпечено киснем, лише 30% ліжок. Ще не маємо проблеми. Але потрібно зважати на динаміку поширення захворюваності — 171 хворий по Полтаві та 305 в області, лише останню добу. Ми знаходимось у першій трійці регіонів в Україні за кількістю нових випадків”, – розповів Дмитро Лунін.

Нагадаємо, за останню добу в Україні виявили 4348 випадків COVID-19. У лідерах з поширення захворюваності — Харківська область, Київ і Полтавщина.

У Полтавській області зафіксували 305 випадків захворювання на коронавірус. Це найбільша кількість хворих за добу з початку карантину.

Читайте також: За крок до “червоної” зони? У Полтаві спостерігається значне поширення COVID-19

За словами Дмитра Луніна, на облаштування нової лабораторії для ПЛР-тестування  потрібно 15 млн грн.

Ми не можемо у великій кількості проводити тестування, а це потрібно. У нас виникнуть черги”, – зазначив Дмитро Лунін.

Система Orphus