Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”

Даний проєкт започаткувала всеукраїнська Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» (керівник Павло Жебрівський). У складі спілки ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства.

Голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» (що об’єднує 357 родин) Наталія Чепіга, розповіла, що даний проєкт охоплює різні регіони України. Такі символи вони вже вручили дітям загиблих героїв у Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Івано-Франківській областях, а тепер черга настала і для Лубен. Тож у залі виконкому з представниками родин загиблих, матерям, рідними героїв, які віддали життя за мир та благополуччя прийдешніх поколінь, вручалися срібні «серця», оповиті терновим вінком та з краплиною крові – такий вигляд має оберіг.

Читайте також: Батьківське серце: у Полтаві дітям загиблих Героїв вручили пам`ятні відзнаки

Разом із Наталією Чепігою прибули її заступник, яка координує роботу з дітьми у даній громадській організації, Віта Федоріна, начальник відділу у Полтавській області у справах ветеранів України Олександр Товпига з колегою цього ж відділу.

Читайте також: У Кременчуці дітям полеглих бійців вручили обереги “Батьківське серце”

Зустріч з лубенськими родинами, які втратили своїх батьків, синів чи чоловіків, розпочалася звучанням «Гімну України». Звертаючись до гостей та до присутніх, міський голова Олександр Грицаєнко відзначив, що у Лубнах належним чином вшановують пам’ять полеглих земляків-захисників, на чию честь зведено пам’ятник у парку ім. Донченка коштом громади Лубен. Також Олександр Петрович висловив тверду віру в те, що незабаром у державі настане мир та спокій і діти більше не будуть втрачати батьків, а родини годувальників.

Під час заходу дітям, батьки яких загинули у зоні АТО/ООС (Роман Омельченко, Олександр Тюмєнцев, Роман Крутько, Анатолій Безрода, Віктор Дмитренко)були передані кулони «Батьківське серце». До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого.

Читайте також: “Батьківське серце”: у Пирятинській ОТГ вручили кулони дітям загиблих військовослужбовців

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за мир в Україні героїв-захисників, а організації родин загиблих у Лубнах передано прапорець бойового братерства на знак підтримки та міцної співпраці.

Система Orphus Поделиться на fb