Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Батьківське серце: у Полтаві дітям загиблих Героїв вручили пам`ятні відзнаки

Кулони – срібне серце у терновому вінку із краплею крові – на знак пам’яті про батьків отримали 28 діток.

Сьогодні, 19 вересня, в парку імені Івана Котляревського відбулася урочиста церемонія вручення пам’ятної відзнаки “Батьківське серце”. Це всеукраїнський проєкт, який започаткували представники військово-цивільної спілки “Бойове братерство України”.

Як зазначають організатори, «Батьківське серце» – іменний пам’ятний кулон у вигляді серця. Його отримують діти, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

“Цей кулон з написом імені свого батька отримують діти наших загиблих у російсько-українській війні побратимів. Такий кулон на шиї у дитини для нас означатиме, що ми маємо особливий обов’язок допомагати, підтримувати її. Також ми хочемо, щоб за кожною дитиною, яка втратила батька-героя, був закріплений член Братерства”, – сказав президент військово-цивільної спілки “Бойове братерство України”, доброволець, голова Донецької військово-цивільної адміністрації з 2015 по 2018 рік Павло Жебрівський. 

На церемонії вручення відзнак донька загиблого героя Ростислава Чипленка Влада прочилата вірш, який сама написала для батька. 

Довідково. “Бойове братерство України” – Всеукраїнська спілка воїнів, безпосередніх учасників російсько-української війни: бойових офіцерів, солдатів, добровольців, волонтерів і капеланів, які мають прагнення та честь бути відданими Україні та служити інтересам її народу.

 

 

Система Orphus