Ви тут:
Суспільство 

SpaceX запустила чергову партію супутників Starlink

Нові 60 інтернет-супутників вже на орбіті.

Про це повідомляє SpaceX у twitter.

“Falcon 9 запускає 60 супутників Starlink – на крок ближче до надання високошвидкісного широкосмугового Інтернету в місцях, де доступ був ненадійним, дорогим або зовсім недоступним”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на орбіті вже 833 інтернет-спутники.
Раніше компанія Ілона Маска SpaceX запланувала 18 жовтня здійснити запуск 14-ої місії Starlink з черговою партією інтернет-супутників.

Читайте також: Крок до глобального інтернету: SpaceX запускає чергову групу супутників Starlink

Starlink — проект американської компанії SpaceX щодо розробки недорогої та високопродуктивної супутникової платформи для виготовлення супутників зв’язку та запусків великої їх кількості (сузір’я) у космос. Утворена таким чином нова система зв’язку зможе надавати доступ до широкосмугового (високошвидкісного) Інтернету у віддалених від комунікацій місцях. Першою компанія почне обслуговувати територію Канади та північ США (2020 рік). Глобальне покриття Землі очікується у 2021 році. Всупереч поширеній думці, доступ до такого інтернету навряд чи буде безкоштовним (принаймні доведеться придбати так званий термінал користувача), адже зароблені на цьому кошти Ілон Маск планує витратити на розробку ракети Starship для польотів на Марс.

Система Orphus