Ви тут:
Суспільство 

Швидкість буде поліпшуватися: розпочалося тестування супутникового інтернету Starlink

Компанія Ілона Маска SpaceX запустила бета-тестування супутникового інтернету Starlink.

Про це повідомляє ain.ua.

Також стала відома ціна на підписку та швидкість інтернету. Окрім цього, компанія додала додаток Starlink в каталог магазину Apple App Store.

Про те, що SpaceX запускає бета-версію Starlink, розповів один з тестувальників на Reddit. Йому прийшло офіційне запрошення від компанії, в якому також прописані деталі про супутниковий інтернет.

Повідомляється, що під час бета-тестування інтернет від Starlink буде працювати зі швидкістю від 50 Мбіт / сек до 150 Мбіт / сек. Затримка при цьому повинна скласти від 20 до 40 мс. Крім цього, в компанії попередили, що інтернет може працювати з перебоями.

Читайте також: SpaceX запустила чергову партію супутників Starlink

У повідомленні SpaceX вказала, що в міру запуску нових супутників, наземних станцій і поліпшення програмного забезпечення робота інтернету буде помітно поліпшуватися. Відштовхуючись від цього, до літа 2021 року в компанії очікують досягнення затримки на рівні від 16 до 19 мс.

Як відзначили в SpaceX, комплект обладнання для Starlink обійдеться бета-тестерів в $ 499. До нього увійде фазированная антенна решітка, триноги для установки і Wi-Fi роутер. Ціна місячної підписки при цьому складе $ 99.
Повідомляється, що воно призначене для простого і зручного налаштування підключення до мережі Starlink, тестування швидкості і усунення проблем з підключенням. У Google Play додаток поки що не з’явилося.

Система Orphus