Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Регіональна комісія з ТЕБ і НС прийняла нове карантинне зонування Полтавщини

У Полтавській ОДА в режимі відеоселектору відбулося засідання регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

На розгляд винесли одне питання – епідемічна ситуація в області та встановлення рівнів епідемічної небезпеки на території окремих адміністративно-територіальних одиниць в умовах поширення респіраторної хвороби COVID-19, повідомляють у Полтавській ОДА

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив про нове зонування Полтавщини, яке прийняла Державна комісія з питань ТЕБ та НС 1 жовтня.

“З 5 жовтня місто Полтава віднесено до “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки, тому в обласному центрі будуть діяти нові обмеження і щодо планової госпіталізації в лікарнях, і щодо транспорту, і роботи закладів.Тому треба чітко дотримуватися усіх вимог, щоб призупинити розповсюдження хвороби”, – повідомив Олег Синєгубов.

Директор Полтавського обласного лабораторного центру Андрій Хайлов розповів про загальну кількість хворих на COVID-19 та показники, за якими на території міст Миргород та Лубни, Диканського, Лохвицького, Миргородського, Новосанжарського, Полтавського та Шишацького районів буде діяти “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

“За період карантину від коронавірусу в області померло 44 особи, 1396 продовжує хворіти. Заповнюваність ліжок протягом тижня становила від 32 до 36 %. За добу в області проводиться до 600 тестів ПЛР та 1200 ІФА”, – повідомив Андрій Хайлов.

Також було вирішено передати з Полтави обладнання в лабораторію Кременчука, щоб збільшити кількість тестувань. На комісії крім того обговорили методи, які дозволять розвантажити громадських транспорт Полтави, щоб перевозити пасажирів на 50% посадкових місць.

Контроль за встановленими обмежувальними заходами буде здійснювати Головне управління Національної поліції в Полтавській області, Управління патрульної поліції спільно з ГУ Держпродспоживслужби.

За протокол рішення комісії №27/2020 всі члени проголосували одноголосно.

Система Orphus Поделиться на fb