Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія Полтавської обласної ради рекомендувала облдержадміністрації зберегти в реорганізованих школах-інтернатах пансіони

6 жовтня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти, повідомляють у Полтавській обласній раді.

Комісія проаналізувала внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік по галузях “Освіта” та “Культура і мистецтво” та погодила відповідні видатки.

Також було розглянуто та підтримано низку профільних проєктів рішень тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради, які, зокрема, стосувалися: запровадження музичного виконання Державного Гімну України в закладах освіти; зміни найменування комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області; реорганізації комунального закладу “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, перепрофілювання та зміни найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради; надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

У контексті питань щодо реорганізації шкіл-інтернатів, на пропозицію Сергія Шевчука, комісія рекомендувала облдержадміністрації забезпечити збереження в реорганізованих закладах пансіонів.

Читайте також: На Полтавщині розробляють туристичний маршрут Диканька – Опішня – Полтавський район

У порядку контролю депутати заслухали звіт про роботу комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради.

 

Система Orphus