Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Представили нового заступника голови Полтавської ОДА

5 жовтня на апаратній нараді голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов офіційно представив заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку та цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча.

Відповідне розпорядження про призначення голова Олег Синєгубов підписав 28 вересня.

“Це — одне з перших таких призначень по облдержадміністраціям. Ця посада пов’язана з діяльністю Міністерства цифрової трансформації України”, – наголосив Олег Синєгубов.

Новопризначений заступник голови ОДА впроваджуватиме діджиталізацію регіону в таких напрямках: створення реєстрів для органів місцевого самоврядування області, оцифровування бізнес-процесів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, їхня взаємодія з державними реєстрами, розбудова мережі ЦНАП області за єдиними стандартами та правилами, підключення всіх соціально-економічних об’єктів до мережі Інтернет.

Нагадаємо, з 1 жовтня Богдан Бабіч офіційно приступив до виконання обов’язків на посаді заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Полтавської обласної державної адміністрації.

Біографічна довідка. Богдан Юрійович Бабіч народився 20 листопада 1985 року в Полтаві. У 2009-му закінчив Полтавський національний технічний університеті імені Юрія Кондратюка за напрямком «Економіка підприємства».

Працював інспектором комунального підприємства «Дизайн міського середовища» Полтавської міської ради, менеджером із права, бухгалтерського обліку, досліджень ринку, консультацій з питань комерційної діяльності та управління у ФОП.

У 2009-2016 роках був фізичною особою-підприємцем у Полтаві. У 2014-2020 роках працював заступником директора комунального підприємства «Міськоформлення» Кременчуцької міської ради, де створював муніципальну інформаційну систему.

Система Orphus Поделиться на fb