Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Пожежі на Луганщині: провели ротацію пожежних бійців з лісових господарств Полтавщини

Лісівники з Полтавщини, які першими вирушили на боротьбу з вогняною стихією, повернулися додому. Провели ротацію пожежних бійців з лісових господарств Полтавщини.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

“П’ять днів поспіль працівники ДП «Полтавський лісгосп», ДП «Новосанжарський лісгосп», ДП «Миргородський лісгосп» та ДП «Гадяцький лісгосп» допомагали гасити лісову пожежу у Луганській області. Їхніми силами та силами лісівників з інших областей, бійців ДСНС станом на 5 жовтня 7 осередків ліквідовано, 1 осередок локалізований, вживаються заходи щодо локалізації 2 осередків пожежі (лісового масиву в районі с. Смолянинове та поблизу с. Артема Станично-Луганського району)”, – йдеться у повідомленні.

Найскладніша ситуація склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем складає понад 20 тис. га.

“Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства щиро вдячні своїм працівникам, які без вагань вирушили на боротьбу з вогняною стихією. Їхній героїзм та самовіддача — приклад справжнього патріотизму та відданості своїй справі. Найголовніше – всі повернулися живі й здорові до своїх родин”, – додали в обласному  управлінні.

Фото: Facebook

Система Orphus