Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Пожежі на Луганщині: вогнеборці рятують газорозподільну станцію та артсклад

На 18:00 5 жовтня з 10 основних осередків пожеж лісових масивів, очерету та сухої рослинності  7 осередків ліквідовано, 2 осередки локалізовано. Вживаються заходи щодо локалізації ще 1 осередка пожежі.

Як повідомили у ДСНС України, на околиці с. Смолянинове Новоайдарського району, вогнем пройдено понад 1,4 тис. га лісових насаджень. Сили і засоби ДСНС зосереджено на захисті населених пунктів, польового артилерійського складу ЗСУ поблизу с. Боровеньки та газорозподільчої станції на околиці с. Олександрівка.

Найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

“Вживаються заходи щодо локалізації ще 1 осередка. Всього до гасіння залучено близько 2,5 тис. осіб та понад 250 од. техніки, з них від ДСНС – майже 700 осіб та понад 120 од. техніки, у тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти ДСНС”, – йдеться у повідомленні.

Також надзвичайники залучили важку інженерну техніку ЗСУ (БАТ – 2 од., ІМР – 1 од.) та пожежний потяг. Авіацією ДСНС протягом 5 жовтня на території Луганської області здійснено 60 скидів (246 тон води). З початку гасіння пожеж 551 скид (1 тис. 832 тони води).

Фото: Facebok

 

Система Orphus