Ви тут:
Суспільство 

Помер глава корпорації Samsung

Під його керівництвом компанія з невеликого корейського виробника перетворилася на велику міжнародну корпорацію.

Голова концерну Samsung Лі Гон Хі пішов з життя в неділю в Сеулі у віці 78 років. Про це в неділю, 25 жовтня, з посиланням на заяву компанії повідомив Bloomberg.

Відомо, що Лі Гон Хі мав проблеми зі здоров’ям після перенесеного у 2014 році серцевого нападу. Останні кілька років він залишався формальним главою компанії, а фактично Samsung керує його син Лі Чже Ен.

Лі Гон Хі народився 9 січня 1942 року. Його батько, Лі Бен Чхоль, був засновником Samsung Group. Після його смерті в 1987 році Лі Гон Хі очолив концерн.

У 1993 році Лі Гон Хі почав проводити корпоративну реформу в Samsung. Він назвав компанію “другосортною” за світовими стандартами і закликав кожного співробітника “змінити все, крім дружини і дітей”.

Згідно із запропонованою ним концепцією “нового управління” підлеглі тепер могли вказувати своїм начальникам на помилки.

Зазначимо, що південнокорейська прокуратура підозрює, що в ході отримання влади в концерні син глави Лі Чже Ен брав участь у незаконних махінаціях під час злиття компаній всередині корпорації, щоб отримати контроль над Samsung Group.

Система Orphus Поделиться на fb