Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Олега Винника дискваліфікували з шоу “Танці з зірками”

У шостому ефірі шоу “Танців з зірками” стало відомо, що Олег Винник разом зі своєю партнеркою Оленою Шоптенко не вийдуть на паркет. Ба більше, не виконають танець онлайн – зірки хворіють на коронавірус.

Нагадаємо, у п’ятому ефірі повідомили, що Олег Винник з Оленою Шоптенко захворіли на COVID-19. До цього вони виступали з концерту співака у Житомирі.

“Лікарі до сих пір ще не дозволяють і за правилами я не можу виходити на роботу. Якщо я одужаю, то лише наступного четверга закінчиться термін самоізоляції. Мені вже краще, але танцювати я б ще не зміг. Бо це репетиції, але це нереально. Мені дуже школа, що так вийшло”, – розповів Олег Винник по відеозв’язку.

Олена Шоптенко продовжує хворіти на коронавірус, щоправда, в неї тяжчий стан, ніж в Олега Винника.

“Я себе почуваю набагато гірше – підіймається температура, страшенний кашель. Хоча голос вже відновлюється. Але це все так дуже довго тягнеться. Лікарі говорять, що не можна в таком стані танціювати, не можна ніяких фізичних навантажень. Такого зі мною ще ніколи не було.

За правилами шоу, якщо пара не танцювала два ефіри поспіль, її дискваліфіковують. Але глядачі продовжували надсилати свої голоси за їхню пари. Олег Винник вирішив передатиці  голоси іншій учасниці шоу Ользі Фреймут.

Під час шоу результатів Ольга Фреймут висловила пропозицію для засновників формату “Танців з зірками” переглянути умови участі у шоу стосовно Олега Винника.

“Винника любить вся Україна. Давайте залишати яскравих учасників. Коронавірус це дуже страшно. Ми всі від нього страждаємо. Давайте не підкорятись йому. Дайте нам надію. Ми просимо форматників шоу – залишіть Винника у проекті”, – зазначила Ольга Фреймут.

Система Orphus