Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Біль у кістках і м’язах”: Олег Винник захворів на коронавірус

В українського співака Олега Винника підтвердився позитивний тест COVID-19.

Про це стал відомо під час прямого ефіру шоу “Танці з зірками” 27 вересня.

Разом з Олегом Винником на коронавірус захворіла і його партнерка Олена Шоптенко. У відео, яке вони записали для шоу, розповіли, як себе почувають.

“Цього разу я на паркет не вийду. Ми захворіли на COVID-19. КТ показав двосторонню пневмонію. В перші дні була величезна біль в кістках, м’язах. Це було нестерпно. Більше 10-15 хвилин стояти не можу. Не має сили. Друзі, бережіть себе. COVID-19 є. Дотримуйтесь всіх правил і залишайтесь здоровими. Якщо це в мене легка форма захворювання, то не уявляю, якою може бути складна форма”, – розповів Олег Винник.

Також погано себе почуває й Олена Шоптенко.

“Це дуже серйозна хвороба. Я погано себе почуваю – температурі і страшенний кашель, що просто “розриває” груди”, – зазначила танцівниця.

Нагадаємо, минулого тижня Олега Винника та Олени Шоптенко теж на паркеті не були, танцювали онлайн, на сцені концерту співака у Житомирі.

Також варто зазначити, що концерт Олега Винника у Полтаві, який спочатку мав відбутись 14 березня, а потім 10 травня, перенесли на 13 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, цього сезону шоу “Танці з зірками” у перших прямих ефірах на паркет через захворювання на коронавірус не вийшли дві зірки – акторка Дар’я Петрожицька та ведуча Ольга Фреймут. 

 

Система Orphus