Ви тут:
Суспільство 

“Нова Пошта” відключила популярну послугу через шахраїв

В кінці серпня 2020 року «Нова пошта» запустила для своїх клієнтів послугу «Сейф-сервіс», яка повинна була захистити відправника і одержувача від шахраїв при інтернет-покупках з оплатою на карту.

Як повідомляє ain.ua, «Сейф-сервіс» був запущений в тестовому режимі. Продавець міг замовити послугу через мобільний додаток або бізнес-кабінет. Це коштувало 10 грн.

З послугою «Сейф-сервіс» гроші за товар не надходили відразу на рахунок продавця, а резервувалися. Тільки після того, як покупець оглядав і забирав посилку, гроші перераховувалися на карту продавцеві. Якщо покупка не підійшла – вона їхала назад до продавця, а гроші за товар поверталися покупцеві.

Читайте також: «Нова пошта» почала приймати додаток «Дія» для ідентифікації клієнтів

В «Нова пошта» повідомили, що послугою почали зловживати шахраї.

«Вони нібито від імені «Нової пошти» надсилають клієнтам SMS-повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підроблений сайт для оплати. Ми постійно блокуємо такі сайти і номера, але шахраї не зупиняються. Тому, щоб захистити своїх клієнтів компанія вирішила призупинити дію послуги », – повідомила виданню прес-секретар компанії Оксана Тарасенко.

Система Orphus Поделиться на fb