Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Наприкінці жовтня на Полтавщині планують вдвічі збільшити кількість ПЛР-тестувань

На найближчій сесії Полтавської обласної ради депутати мають розглянути питання про виділення коштів на додаткове обладнання для облаштування ще однієї лабораторії для ПЛР-тестувань.

Лабораторію планують зробити на базі центру СНІДу, що знаходиться на території обласної лікарні ім. Мальцева, повідомив на брифінгу перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Там є приміщення, зроблений ремонт. Треба докупити обладнання, медикаменти й тест-системи. Якщо на початку жовтня депутати приймуть рішення, то ми швидко зможемо провести закупівлі, вони відбуваються по спрощеній процедурі, бо відносяться до COVID-19. Таким чином, наприкінці жовтня зможемо вдвічі збільшити кількість ПЛР-тестувань”, – повідомив Дмитро Лунін.

Нагадаємо, сесію Полтавської обласної ради планують провести у жовтні.

Нині проводять близько 600 ПЛР-тестувань за добу.

Читайте також: Полтава ризикує потрапити до “помаранчевої” зони карантин, – Дмитро Лунін

Лабораторія для ПЛР-тестувань відноситься до певної категорії небезпек. Люди, які працюють там, ходять у костюмах. Та є спеціальні вимоги до витяжки. Те приміщення якраз підходить для облаштування лабораторії”, – констатував т.в.о. директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко.

Система Orphus