Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Культура приготування борщу увійде до Нацпереліку нематеріальної спадщини України

Культура приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Про це повідомили на сторінці Громадської організації “Інститут культури України” у Facebook.

6 жовтня Експертна рада при Міністерстві культури та інформаційної політики України проголосувала одноголосно за включення елементу «Культура приготування українського борщу» до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Голова громадської організації ГО «Інститут культури України», кулінарний експерт Євген Клопотенко зазначив:

«Ця ініціатива в мене з’явилася рік тому. Я зібрав однодумців: фольклористів, істориків, аналітиків, людей, які мають відношення до культурної спадщини. Ми об’єдналися в громадську організацією і пройшли нелегкий процедурний шлях. І сьогодні борщ вже в цьому списку».

Заступник Голови Марина Соботюк, розповіла, що під час експедиції найбільше вразив – борщ з крові щойно заколеного кабана, який знайшли члени нашої громадської організації під час експедиції до Щацьку, що на Волині.

«Загалом кожна громада, родина приймали нас охоче. Ми знайшли в кожному регіоні дійсно унікальні рецепти».

У ГО «Інститут культури України» наголосили, що вперше в українській історії подачі Елементу до Національного переліку, коли включено загальноукраїнський елемент, а не регіональний.

Члени ГО «Інститут культури України» упродовж року збирали фото- відеоматеріали, згоди від носіїв елементу по всій території України, аби сформувати облікову карту для подачі на розгляд Експертної ради. Всього до Нацпереліку елементів нематеріальної культурної спадщини рекомендовано включити 5 елементів: культура приготування борщу, технологія створення клембівської сорочки «з квіткою», великоднє гуляння «Водити Володара» в селі Розкошівка Теплицького району Вінницької області, Борщівська народна вишивка та Карпатське ліжникарство.

Це важливий крок в рамках підготовки номінації культури приготування борщу до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства, яку здійснює ЮНЕСКО.

Нагадаємо, 14 жовтня відбудеться прем’єра кулінарного документального фільму «Борщ. Секретний інгредієнт».

Система Orphus