Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Зеленському у Полтаві презентували туристичні магніти області

У рамках робочого візиту до Полтави Президенту України Володимиру Зеленському презентували туристичні магніти Полтавщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Разом із Президентом Володимиром Зеленським відвідали один із туристичних магнітів області – Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Це один із найвідвідуваніших музеїв в Україні. Презентували Главі держави План розвитку туризму на Полтавщині. Без перебільшення, Полтавська область – це серце України. У Полтаві на сторінках “Енеїди” Котляревського народилась автентична українська мова, пагорбами Іванової гори надихався Шевченко, в Диканьці проходили знамениті гоголівські вечори на хуторі. Унікальне опішнянське гончарство і решетилівські техніки вишивки “білим по білому” прославляють наш край далеко за кордонами України. І ми працюємо над тим, щоб їх включили до славнозвісного переліку ЮНЕСКО”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше до списку “туристичних магнітів” увійшли Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Національний музей-заповідник М.В. Гоголя, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Більське городище, Державний  історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”.

Система Orphus