Ви тут:
Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

В ОТГ на Полтавщині закрили на карантин освітні заклади та призупинили роботу сільських клубів, перукарень, закладів громадського харчування

У Руденківській об’єднаній територіальній громаді, що в Новосанжарському районі на Полтавщині, на карантин закрили освітні заклади, обмежили проведення культурно-мистецьких та обрядово-ритуальних заходів, а також призупинили роботу сільського будинку культури, сільських клубів, бібліотек, Центру культури та дозвілля для молоді, перукарень, закладів громадського харчування.

Такі заходи вжили через виявлення випадків захворювання на COVID-19 серед учнів та працівників ОЗ Руденківської школи I-III ступенів. Та через загрозу зараження та розповсюдження вірусу серед населення рішення про карантин прийняли на екстреному засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 9 вересня о 16-й годині, йдеться на FB-сторінці Руденківської ОТГ.

Таким чином, на карантин закрили опорний заклад “Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, філії “Дубинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним структурним підрозділом” та  “Великосолонцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів” опорного закладу. А також Руденківський заклад дошкільної освіти “Вербичка” (ясла-садочок), повідомили “Новинам Полтавщини” в Руденківській ОТГ.

Карантин запровадили на 14 днів.

Керівникам підприємств, установ, організацій рекомендують не допускати до роботи людей з ознаками гострого респіраторного захворювання. А керівникам підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, які надають послуги на території Руденківської сільської ради на період карантину застосовувати обмежувальні заходи щодо прийому громадян та запровадити посилений протиепідемічний режим.

Нагадаємо, вчителька Покровськобагачанського ліцею, що у Хорольському районі на Полтавщині, захворіла на COVID-19. Через це весь навчальний заклад закрили на карантин.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що нині в Україні на самоізоляції перебувають учні 145-ти класів.

 

Система Orphus