Ви тут:
Р Суспільство 

У Румунії почав працювати сервіс FoxyCredit

У липні 2020 фінансово-аналітичний сайт FoxyCredit почав свою роботу в Румунії. Тільки за перший місяць його відвідало близько 200 унікальних клієнтів. Для них було підготовлено 7 оглядів на МФО – Viva Credit, Viaconto, Creditfix, Ferratum, Smile Credit, Credit Prime, Rapida. Більшість компаній надають позики в розмірі € 100 на період 30 днів. Незабаром на сайті FoxyCredit з’являться дані про інші румунські кредитні організації.

Актуальна ситуація на ринку кредитування в Румунії

Румунія має досить розвинену банківську сферу. У країні працює велика кількість кредитних організацій, які видають клієнтам кредити різного призначення, в тому числі споживчі, іпотечні, автомобільні. Також свої послуги надають мікрофінансові організації. Вони пропонують мікропозики.

У березні загальна сума виданих кредитів склала 49500000000 леїв. Уже в травні вона зменшилася до 48200000000. Це пов’язано з офіційним карантином, який діяв в країні.

Аналітичний сервіс foxycredit.com один з небагатьох, хто стежить за актуальною ситуацією в банківській сфері країни. Завдяки йому можна дізнатися, які румунські компанії припинили своє існування у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, які змінили свої умови, які ввели нові продукти. Інформація правдива і повна. Вона оновлюється на регулярній основі.

Як пише Gazeta.ua, FoxyCredit почав працювати в Румунії недавно, але вже став конкурентоспроможним. Клієнти задоволені зручним і функціональним сайтом, відсутністю реєстрації, наявністю промокодів. Це далеко не всі переваги сервісу, він постійно вдосконалюється.

Про компанію

Сайт FoxyCredit був запущений в 2018 році. Зараз в компанії працюють 24 фахівці. Вони отримують, аналізують, порівнюють інформацію про діяльність фінансових організацій.

Спочатку сервіс надавав свої послуги тільки на території Швеції. Однак через попит на них, почав поступово розширювати географію. Компанія вийшла на ринок України, Норвегії, Данії, Фінляндії та Польщі.

Головна спеціалізація FoxyCredit – це огляд діяльності банків і мікрофінансових організацій. Сайт надає повну та правдиву інформацію про них потенційним клієнтам. А також постійно оновлює і актуалізує її.

Клієнти можуть замовити кредит через сервіс. Для цього потрібно натиснути на команду «Отримати кредит». Крім того, FoxyCredit займається поширенням промокодів – купонів на знижку.

поширити новину: