Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Решетилівському ліцеї змінили підхід до харчування школярів

Через карантинні обмеження під час організації освітнього процесу, у Решетилівському ліцеї імені І. Л. Олійника змінили підхід до харчування школярів.

Відтепер класи ділять на дві групи. Школярі їдять за 15 хвилин до і після закінчення уроків, за столом не більше чотирьох дітей, пояснює “Суспільному Полтава” директор ліцею Віктор Круговий.

“Після 2-го та 3-го уроків скорочуємо заняття на 15-20 хвилин. Це для того, щоб клас міг ділитися на дві групи. Спочатку одна група поїла, а потім інша їсть вже на перерві”, – говорить Віктор Круговий.

Навчальний матеріал, який не встигають опрацювати через скорочення, допрацьовують на наступному уроці.

“Ми намагаємося в основну частину часу дати той матеріал, який нам потрібен на уроці. Якщо ми щось не встигаємо, ми потім допрацьовуємо на наступному уроці. Для цього виокремлюємо 5 хвилин. Адже учитель за 5 хвилин до кінця уроку має підводити підсумок уроку. Тому ми втрачаємо зовсім небагато часу”, − розповідає класна керівниця 6-В класу Світлана Черкун.

У їдальні одночасно можуть сісти сто учнів. Та під час карантину займають не усі столи і сідають по четверо. Загалом у ліцеї навчається 700 дітей. З них обідає тут близько трьох сотень учнів.

Нагадаємо, у полтавському ліцеї уроки проводять на вулиці.

 

 

поширити новину: