Ви тут:
Суспільство Україна 

Падіння літака на Харківщині: створили Державну комісію для розслідування обставин та причин трагедії

Ввечері 25 вересня під Чугуєвом на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого були курсанти Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ.

Президент України Володимир Зеленський вже відреагував на трагедію. 26 вересня він перебуватиме на Харківщині.

“Катастрофа сталася, коли літак заходив на посадку на аеродром міста Чугуєва. Терміново створюємо урядову комісію для розслідування всіх обставин та причин трагедії. Відповідне доручення дав Прем’єр-міністру. На місці вже працює пошукова команда”, – йдеться у повідомленні.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що вже створили Державна комісія з розслідування обставин і причин трагедії.
“За дорученням Президента створили Державну комісію під головуванням віцепрем’єр-міністра Олега Уруського для якнайшвидшого з’ясування обставин трагедії та надання всієї необхідної допомоги постраждалим. До складу комісії увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи”, – йдеться на Facebook-сторінці Глави уряду.

 

 

 

ФОТО з Facebook-сторінк ДСНС України

Система Orphus