Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 13 лікарів захворіли на COVID-19

Як і по всій Україні, серед населення Полтавської області останнім часом спостерігається різке підвищення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARSCoV-2. Медичні працівники першими приймають на себе удар епідемії, піддаючи своє здоров’я неймовірному ризику.

За даними Управління виконавчої дирекція фонду соціального страхування у Полтавській області (станом на 18 вересня) на Полтавщині 13 лікарів захворіли на коронавіркусну інфекцію.

“До Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області надійшло від закладів охорони здоров’я 13 повідомлень про підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірусну інфекцію COVID-19”, – йдеться у повідомленні.

Лікарі захворіли у:

– 8 повідомлень від КНП “Шишацька центральна районна лікарня”;

– 2 повідомлення від КНП “Котелевська центральна районна лікарня”,

– 1 повідомлення від КНП “Зіньківська центральна районна лікарня”;

– 1 повідомлення від КНП “Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги”;

– 1 повідомлення від КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканської районної ради Полтавської області”.

За всіма випадками створені комісії з розслідування гострих професійних захворювань, викликаних COVID-19, за участю страхового експерта з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

За результатами перевірки двох комісій виявилось, що 3 випадки захворювання лікарів не пов’язані з роботою, а ще один – пов’язаний.

Система Orphus