Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Масштабні пожежі на Харківщині та Луганщині: уряд готує проект допомоги постраждалим

На виконання завдання Президента уряд готує рішення про допомогу постраждалим від пожеж на Луганщині та Харківщині.

Про це повідомили в Офісі Президента.

Напередодні ввечері до місця стихії вирушили віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр соціальної політики Марина Лазебна. Вони перебувають на прямому зв’язку з Офісом Президента, надаючи в терміновому порядку всі деталі розвитку пожежі. Володимир Зеленський тримає ситуацію під особистим контролем. Він висловлює щирі співчуття у зв’язку із загибеллю людини на Луганщині та очікує ефективного вирішення проблем постраждалих.

Уряд готує проект допомоги потерпілим у Харківській і Луганській областях.

«Ми маємо давати відсіч цій стихії, бажаю наснаги всім вогнеборцям. У таку спеку в лісах працювати ще важче. Але своєю героїчною працею вони рятують життя. Ми ж повинні бути готовими до швидкої реакції на потреби людей – насамперед до надання медичної допомоги, можливостей евакуації, а далі – фінансової та професійної підтримки, щоб допомогти людям повернутися до життя. Пильно стежу за ситуацією», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, внаслідок лісових пожеж на Харківщині згоріли 22 житлові будинки. На Луганщині двоє українських військових отримали опіки під час гасіння лісових пожеж.

Фото: ДСНС

поширити новину: