Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Внаслідок лісових пожеж на Харківщині згоріли 22 житлові будинки

2 вересня о 12:54 поблизу села Гороб’ївка Дворічанського району Харківщини виникла пожежа в лісовому масиві. Близько 15:00 через сильний поривчастий вітер (до 15 м/с) змінних напрямків пожежа поширилась в напрямку населених пунктів Гороб’ївка та Гряниківка.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Внаслідок пожежі знищено 22 житлових будинки, відселено 33 особи та через отруєння продуктами горіння за медичною допомогою звернулася 1 людина. Загальна площа пройдена вогнем орієнтовно складає 500 га, з них 100 га верхової пожежі. Станом на 7:00 3 вересня осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Грянинівка ліквідовано, продовжується гасіння осередку лісової пожежі на площі близько 100 га.

До гасіння залучено 395 рятівників та 61 одиниця техніки, з них від ДСНС 215 чоловік особового складу та 49 одиниць техніки у тому числі 2 пожежних літаки та 1 вертоліт. Координацію робіт з гасіння пожежі на місці здійснює штаб.

Читайте також: Пожежі на Луганщині: на допомогу виїхали полтавські рятувальники

2 вересня о 12:13 до ДСНС надійшла інформація, що поблизу села Клугино Башкирівка Чугуївської міськради на території Новомосковського лісництва виникла пожежа в лісовому масиві. О 20:06 пожежу локалізовано на площі близько 30 га. Жертв та постраждалих немає. Станом на 7:00. 3 вересня відкритого вогню не спостерігається, проводиться догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини в середині контрольованого периметру.

“До гасіння залучено 211 рятувальників та 19 одиниць техніки, з них від ДСНС 24 чоловіки особового складу та 5 одиниць техніки”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДСНС України

поширити новину: