Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук відвідує Посол Республіки Індонезія в Україні

У рамках відзначення Міжнародного дня миру відбулася зустріч міського голови Кременчука Віталія Малецького з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажністю Паном Юдді Кріснанді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив, що 2020 рік для України та Індонезії є знаковим. Цього року відзначається 10-річний ювілей встановлення Гонгу Миру в Україні, який розміщується у Кременчуці. Керівник міста зазначив, що більше 25 років тому між Україною та Індонезією були встановлені офіційні дипломатичні стосунки. Незважаючи на велику географічну відстань обох країн, за роки, які минули, кременчужани та індонезійці краще пізнали самобутність життя країн-партнерів, реалізували чисельні проекти в сфері освіти, стали справжніми друзями.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

У Кременчуці за сприяння Посольства Республіки Індонезії в Україні було встановлено символ миру – Гонг Миру. Це є найбільшим результатом на шляху двостороннього співробітництва. «Ми раді мати таких друзів, якими є індонезійці, та пишаємося тим, що Гонг Миру встановлено саме у Кременчуці», – наголосив Віталій Малецький. Він підкреслив, що кременчуцька громада сподівається на подальшу співпрацю з Посольством Республіки Індонезії в Україні у всіх сферах життєдіяльності, а Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажністі Пану Юдді Кріснанді побажав успіхів на дипломатичному поприщі.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Пан Юдді Кріснанді наголосив, що Уряд Республіки Індонезії постійно працює над розширенням сфери двостороннього співробітництва між обома країнами. Він наголосив, що особисто цінує дружбу з Кременчуком, яка склалася за роки його перебування на посаді голови дипломатичної місії Республіки Індонезія в Україні. Наразі його каденція в Посольстві Республіки Індонезія в Україні завершується. Втім, якби не склалася його подальша доля, він продовжуватиме працювати над зміцненням стосунків між народом Індонезії та кременчужанами, над реалізацією спільних проєктів у культурних, освітніх, економічних сферах двох країн.

Система Orphus