Ви тут:
Спорт Суспільство 

Карате увійшло до програми Європейських ігор 2023 року

Керівництво ЄОК, організації, що проводить Європейські ігри, на чолі з в.о. президента Нільсом Нюгардом зустрілось у штаб-квартирі організації у Римі із делегацією Польщі на чолі з міністром спорту Данутою Дмовською-Анджеюк.

Як розповіли у Федерації карате України, сторони обговорили процес підготовки турніру та затвердили попередній список видів спорту, у яких пройдуть змагання.

Серед 23 видів є карате. Це означає, що наші провідні майстри будуть змагатися за ліцензії та за можливість повторити успіхи України на ЄІ-2019 у Мінську, де Станіслав Горуна та Аніта Серьогіна здобули золото, а Анжеліка Терлюга — срібло.

Читайте також: Миргородська фортеця: пройшов 2-й відкритий чемпіонат з кіокушин карате

Карате (яп. 空手, «порожня рука»/«голіруч») або Карате-до є бойовим мистецтвом, що розвинулося з рукопашних китайських бойових мистецтв цюань-фа та мистецтв островів Рюкю. Карате, у загальному, — це мистецтво ударів. Удари завдаються як руками (кулаками, ребром долоні, відкритою рукою, ліктями), так і ногами (стопами, колінами). В різних стилях карате також вчать ударам в больові точки та життєво важливі ділянки, використанню захватів, викручуванню суглобів, замкам, утримуванням та кидкам. Людину, що практикує карате, називають каратистом (яп. 空手家:からてか — каратека).

Система Orphus