Полтавщина Суспільство

Миргородська фортеця: пройшов 2-й відкритий чемпіонат з кіокушин карате

12 команд, 140 учасників із різних міст Полтавської області приїхали позмагатись та показати свій рівень майстерності на 2-у  відкритому чемпіонаті Миргорода з кіокушин карате «Миргородська фортеця 2020».

Захід був запланований на кінець березня, але через пандемію, перенесли на вересень. Чемпіонат проходив на стадіоні “Старт”, повідомили у Миргородській міській раді.

Миргород представляли два клуби: команда ІКО та команда WKB. Спортивний клуб «Миргородська фортеця» в командному заліку посів перше командне місце.

Першими стали: Зайцеви Влад і Даня, Лазоренко Олександр, Дробина Даша, Панов Артем, Гергель Ярослав, Сиров Іван, Ткач Михайло, Шуваткін Дмитро, Апончук Олександра.

Другі місця: Панов Влад, Недосвітій Віталій, Гордієнко Глєб, Великий Костя, Ошека Стас, Шевченко Дмитро, Хмара Олександр, Єремейчук Настя, Москаленко Дмитро.

Треті місця: Гуляєв Нікіта, Рубан Артем, Пуха Олексій, Петріченко Олександр, Дакало Злата.

Тренер Ігор Івко  розповів,  що ці змагання були відбірковими до кубку України з кіокушин карате, який відбудеться в Запоріжжі, 19 вересня.