Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До кінця року у Карлівській ЦРЛ запрацює сучасне приймальне відділення

За кілька місяців у Карлівці планують відремонтувати приймальне відділення центральної районної лікарні. Усі тендерні процедури вже проведені. Зараз тривають демонтажні роботи.

Хід виконання будівельних робіт проінспектував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час робочої поїздки до Карлівського району.

«До кінця року у Карлівській ЦРЛ з’явиться сучасне приймальне відділення. Але на цьому ми не зупиняємося», – наголосив Олег Синєгубов.
Головний лікар Карлівської ЦРЛ Олександр Сіренко наголосив, що вже до кінця 2020 року відкриють оновлене приймальне відділення.
«До Нового року вже матимемо нове приймальне відділення, яке прийматиме хворих не лише з Карлівського, а й сусіднього – Машівського району. Адже ми маємо міжрайонне інфекційне відділення. Відповідно, і лікарі працюватимуть у кращих умовах», – додав Олександр Сіренко.
Головний лікар розповів, що за кошти з Фонду розвитку територій області  у поліклінічному відділенні вже відремотували шість кабінетів. Наступного року планують завершити реконструкцію цього відділення.
«Ми розпочали реконструювати поліклінічне відділення: були замінені вікна, дах. Депутати обласної ради виділили кошти на ремонт кабінетів. Зараз  переглядаємо проєкт, щоб наступного року повністю завершити ремонт  відділення. Для цього необхідно ще 4 мільйони 375 тисяч гривень», – сказав Олександр Сіренко.
У Карлівській ЦРЛ обслуговується понад 32 тисячі людей.
Нагадаємо, 15 вересня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Машівський та Карлівський райони. Зокрема, він перевірив якість ремонту дороги “Машівка-Карлівка”.
Система Orphus