Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА проінспектував хід ремонту дороги “Машівка-Карлівка”

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Машівський та Карлівський райони. Зокрема, він перевірив якість ремонту дороги в селі Селещина Машівського району М-03 “Машівка-Карлівка”.

“Ми продовжуємо інспектувати будівництво місцевих доріг на Полтавщині. Це одна із них. Тут проводиться капітальний ремонт. Дана дорога була в жахливому стані. А це і підвіз дітей, і рух автомобілів швидкої екстреної медичної допомоги… Наразі все йде за планом. У нас дуже високі вимоги. Тому якість ремонту доріг буде постійно інспектуватися, тож порушення тут не допустимі”, – наголосив Олег Синєгубов.

Як зауважив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан, на ремонт цієї дороги виділено понад 100 млн грн.

“Зараз закінчуються роботи щодо нанесення розмітки. Об’єкт фактично закінчимо за день-два. Тут укладене асфальтобетонне покриття двома шарами на протяжності майже 9 км. За 2019-2020 року ми зробили майже 15 км. Роботи продовжуються, щоб за рік-два закінчити ремонт по всій протяжності даного автошляху”, – сказав Олексій Басан.

До речі, цьогоріч у Полтавській області був безпрецедентний бюджет для дорожнього будівництва. Планували збудувати понад 100 км місцевих доріг.

“Весь дорожній фонд ми маємо освоїти до кінця листопада та залучити ще більше коштів. Кілька тижнів тому депутати підтримали нашу пропозицію та проголосували за запозичення. Це дозволить капітально відремонтувати ще одну місцеву дорогу – Лубни-Чорнухи. Це 36 км шляху, який взагалі знаходився у непроїзному стані”, – додав голова Полтавської ОДА.

Також в рамках поїздки Олег Синєгубов оглянув хід капітального ремонту мостового переходу автомобільної дороги загального користування місцевого значення Машівка-Карлівка. Ремонт тут планують завершити вже у листопаді.

Після інспектування будівництва, у рамках поїздки голови ОДА запланована зустріч з місцевою громадою біля опорного навчального закладу Селещинський ліцей та відвідування Карлівської ЦРЛ.

поширити новину: