Ви тут:
Суспільство Україна 

Авіакатастрофа на Харківщині: на борту перебувало 27 людей, загинули 22-є, – ДСНС

25 вересня поблизу Чугуєва у Харківській області на відстані близько 2 км до військового аеропорту розбився літак АН-26 ЗС України, який далі загорівся. О 21:53 пожежу літака ліквідували.

За інформацією диспетчера аеродрому, на борту перебувало 27 осіб (одного курсанта не допустили до виконання польоту), повідомляють у ДСНС України. Знайшли тіла 22 загиблих, 2 особи постраждало, пошуки трьох осіб тривають.

Такі ж дані підтверджують і в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ.  27 осіб, які перебували на борту, це 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. 

“На місці катастрофи тривають пошукові роботи, ведуться слідчі дії, працює спеціальна комісія військових інженерів, яка встановлюватиме причини катастрофи. Район очеплено, на місці створено оперативний штаб. Організовано місце для розміщення родичів, надається медична та психологічна допомога. Знайдено бортові самописці, вони вціліли, але їх іще не вилучено із літака”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні створили Державну комісію для розслідування обставин та причин трагедії.

Система Orphus