Визначився перший фіналіст Ліги Чемпіонів

“ПСЖ” вперше у своїй історії вийшов до фіналу.

Як повідомляє “Еспресо”, рахунок у матчі відкрив Маркіньйос, який відзначився на 13-й хвилині. Після бразильця забив Анхель Ді Марія – 42 хвилина. Останній гол на рахунку іспанця Берната.

У фіналі ПСЖ зіграє проти переможця пари “Ліон” – “Баварія”, які зустрінуться сьогодні, 19 серпня.
Слід відзначити, що кращим результатом французів у ЛЧ є півфінал сезону 1995 року, коли до крок до фіналу “ПСЖ” програло італійському “Мілану” (1:0, 2:0).

Ліга чемпіонів УЄФА 2019—2020 — 65-й турнір між найкращими клубами європейських країн і 28-й в теперішньому форматі. Фінал відбудеться на стадіоні «Да Луж» у Лісабоні.
Система відеоасистента арбітра (VAR) буде використовуватися починаючи зі стадії кваліфікаційного раунду плей-оф.
Матчі-відповіді другого ігрового дня 1/8 фіналу були перенесенні через пандемію коронавірусу в Європі.